Welcome to the new Schneider Electric Community

It's your place to connect with experts and peers, get continuous support, and share knowledge.

 • Explore the new navigation for even easier access to your community.
 • Bookmark and use our new, easy-to-remember address (community.se.com).
 • Get ready for more content and an improved experience.

Contact SchneiderCommunity.Support@se.com if you have any questions.

Close
Invite a Co-worker
Send a co-worker an invite to the Exchange portal.Just enter their email address and we’ll connect them to register. After joining, they will belong to the same company.
Send Invite Cancel
84519members
353745posts

Hoşgeldiniz, forumumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Elektrik Tasarım Dağıtım ve Uygulama Çözümleri

Bu forumun amacı elekrik tasarım, dağıtım ve uygulama çözümlerimizle ilgili bilgi ve doküman paylaşımı yapmak ve sorularınızı ilgili uzman ekibimizle buluşturmaktır. Sorularınızı bu forumda teknik uzmanlarımıza sorabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Başta Proje Tasarım Ofisleri, Pano Üreticileri ve Müteahhitler olmak üzere, elekrik dağıtımı alanında faliyet gösteren tüm paydaşları forumun içeriğinden faydalanmaya davet ediyoruz

Gokcen_Sanver
Lieutenant Lieutenant
Lieutenant

Hoşgeldiniz, forumumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Bu forumun amacı elektik tasarım, dağıtım ve uygulama çözümlerimizle ilgili bilgi ve doküman paylaşımı yapmak ve sorularınızı ilgili uzman ekibimizle buluşturmaktır. Başta Proje Tasarım Ofisleri, Pano Üreticileri ve Müteahhitler olmak üzere, elektik dağıtımı alanında faaliyet gösteren tüm paydaşları forumun içeriğinden faydalanmaya davet ediyoruz.

Sorularınızı bu forumda teknik uzmanlarımıza sorabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Oluşturduğumuz konu başlıkları etiketlerinden faydalanarak paylaşım yapabilir ve başkaları tarafından paylaşılan içeriklere yorum yapabilirsiniz.

 

Bu forumdan en iyi deneyimi aldığınızdan emin olmak için birkaç önerimiz var:

 

1. Sayfanın sağ tarafında bulunan konu etiketlerini (label) kullanarak size uygun konuları filtreleyebilir ve sorularınıza daha hızlı geri dönüş alabilirsiniz:

 • AG Ürün Seçimi
 • Akıllı Pano
 • Alçak Gerilim Pano
 • Bağlantılı Ürünler
 • Duyurular
 • Edge Control
 • Orta Gerilim Pano & Trafo
 • Proje Ofisler İçin Dijital Çözümler
 • Proje Tasarım UPS
 • QR Kod
 • Seçim Kriterleri
 • Yazılımlar

2. Paylaşılan içerikler ve cevaplanan sorular hakkında bildirim alabilmek için forum içeriğinin altındaki “Subscribe” butonuna tıklayıp üye olduğunuzdan emin olun.

 

FFFF.jpg

Not: Subscribe olabilmeniz için öncelikle giriş yapmanız gerekmektedir.

 

3. Sayfanın yukarısında bulunan arama çubuğundan yararlanarak daha fazla bilgi almak istediğiniz konu başlıklarına kolayca ulaşabilirsiniz.

DDDD.jpg

Elektrik tasarım, dağıtım ve uygulama çözümlerimizle ilgili soru ve yorumlarınızı paylaşabileceğiniz bu topluluğun hepiniz için değerli bir kaynak olacağını umuyoruz. Forumla ilgili soru ve geri dönüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Tags (1)
1 Reply 1
Gokcen_Sanver
Lieutenant Lieutenant
Lieutenant
0
2300

Re: Hoşgeldiniz, forumumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Herkese tekrar merhaba,

 

Endüstriyel tesislere ve makinalara yönelik çözümlerimizle ilgili bilgi ve doküman paylaşımı yapmak ve sorularınızı ilgili uzman ekibimizle buluşturmak isterseniz ayrıca "Fabrika ve Makina Otomasyonu" forumuzu ziyaret edebilirsiniz 

 

EcoStruxure mimarisinin sunmuş olduğu proses ve makina otomasyonu çözümlerini (M241, M262, M340, M580, SCADA, Historian, MES vb.) bu forumda tartışabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Başta Sistem/ Makina Entegretörleri ve Son Kullanıcılar olmak üzere, endüstriyel otomasyon alanında faaliyet gösteren tüm paydaşları forumun içeriğinden faydalanmaya davet ediyoruz.

 

Bilgilerinize,

Gokcen Sanver

 

@GizemSelvi 

Tags (1)