Welcome to the new Schneider Electric Community

It's your place to connect with experts and peers, get continuous support, and share knowledge.

• Explore the new navigation for even easier access to your community.
  • Bookmark and use our new, easy-to-remember address (community.se.com).
  • Get ready for more content and an improved experience.

Contact SchneiderCommunity.Support@se.com if you have any questions.

Close
Invite a Co-worker
Send a co-worker an invite to the Exchange portal.Just enter their email address and we’ll connect them to register. After joining, they will belong to the same company.
Send Invite Cancel
84589members
353855posts

HMI GTO6310 Printer çıktı alma

Fabrika ve Makina Otomasyonu Çözümleri

Bu forumun amacı endüstriyel tesislere ve makinalara yönelik çözümlerimizle ilgili bilgi ve doküman paylaşımı yapmak ve sorularınızı ilgili uzman ekibimizle buluşturmaktır. EcoStruxure mimarisinin sunmuş olduğu proses ve makina otomasyonu çözümlerini (M241, M262, M340, M580, SCADA, Historian, MES vb.) bu forumda tartışabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Başta Sistem/Makina Entegretörleri ve Son Kullanıcılar olmak üzere, endüstriyel otomasyon alanında faliyet gösteren tüm paydaşları forumun içeriğinden faydalanmaya davet ediyoruz.

Solved
Provalve
Crewman
Crewman

HMI GTO6310 Printer çıktı alma

Merhabalar ,

HMI GTO6310 ekrandan oluşturduğum formun  bağladığım thermal printerdan çıktısını almaya çalışıyorum. Seri 232 baglantisi ile baglanmaya calisiyorum.Surekli '"Printer failure, printer can be offline"' "hatasi aliyorum. Acaba bu konuda bir ornek var mi acaba ?

İyi günler.

Tags (1)

Accepted Solutions
ismailozinan
Lt. Commander Lt. Commander
Lt. Commander

Re: HMI GTO6310 Printer çıktı alma

Merhaba,

Link  tıklayarak, örnek uygulama ve konu anlatımını içeren videoya erişebilirsiniz.

See Answer In Context

Tags (1)
2 Replies 2
ismailozinan
Lt. Commander Lt. Commander
Lt. Commander

Merhaba,

Link  tıklayarak, örnek uygulama ve konu anlatımını içeren videoya erişebilirsiniz.

Tags (1)
EsinGUL_TR
Lieutenant Lieutenant
Lieutenant

Teşekkürler İsmail bey

Tags (1)