Welcome to the new Schneider Electric Community

It's your place to connect with experts and peers, get continuous support, and share knowledge.

Close
Important Announcement: WELCOME to the new Schneider Electric Community! Community is now no longer part of Exchange, and is now rebranded under se.com. If you have any bookmarks and links saved, we request you to update them to ensure that you continue accessing our community from this new location. For any issues that you might encounter as part of this change, please reach out to SchneiderCommunity.Support@se.com, and the team will help to get your issues resolved.
Invite a Co-worker
Send a co-worker an invite to the Exchange portal.Just enter their email address and we’ll connect them to register. After joining, they will belong to the same company.
Send Invite Cancel
82124members
349631posts

EcoStruxure Plant Builder

Fabrika ve Makina Otomasyonu Çözümleri

Bu forumun amacı endüstriyel tesislere ve makinalara yönelik çözümlerimizle ilgili bilgi ve doküman paylaşımı yapmak ve sorularınızı ilgili uzman ekibimizle buluşturmaktır. EcoStruxure mimarisinin sunmuş olduğu proses ve makina otomasyonu çözümlerini (M241, M262, M340, M580, SCADA, Historian, MES vb.) bu forumda tartışabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Başta Sistem/Makina Entegretörleri ve Son Kullanıcılar olmak üzere, endüstriyel otomasyon alanında faliyet gösteren tüm paydaşları forumun içeriğinden faydalanmaya davet ediyoruz.

Solved
OnderU
Lieutenant JG Lieutenant JG
Lieutenant JG

EcoStruxure Plant Builder

Ücretsiz yazılımımız EcoStruxure Plant Builder;  Modicon M340 ve M580 CPU 'larla hatasız bir şekilde konfigürasyon oluşturmanızı sağlar. Bunun yanısıra; 

 

- SCADA bilgisayarları, network elemanları ve proje içerisinde kullanılacak sürücü, enerji analizörü ve benzeri enstrümanları mimari içerisine dahil edebilirsiniz.

 

- Yaptığınız çalışmayı tüm proje bilgileri, mimari çizimleri, ekipman listeleri ve fiyatlarıyla birlikte sunabilirsiniz.

 

- Kurmuş olduğunuz sistemin performansına yönelik değerlendirme raporu alabilirsiniz.

 

Sistem entegretörlerinin teklif oluşturma aşamasında zaman kazandıran bu yazılımı link üzerinden indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. 

 

Download Plant Builder 

 


Accepted Solutions
ozgurturkel
Lt. Commander Lt. Commander
Lt. Commander

Re: EcoStruxure Plant Builder

Teşekkürler Önder Bey

See Answer In Context

1 Reply 1
ozgurturkel
Lt. Commander Lt. Commander
Lt. Commander

Re: EcoStruxure Plant Builder

Teşekkürler Önder Bey