Welcome to the new Schneider Electric Community

It's your place to connect with experts and peers, get continuous support, and share knowledge.

  • Explore the new navigation for even easier access to your community.
  • Bookmark and use our new, easy-to-remember address (community.se.com).
  • Get ready for more content and an improved experience.

Contact SchneiderCommunity.Support@se.com if you have any questions.

Close
Invite a Co-worker
Send a co-worker an invite to the Exchange portal.Just enter their email address and we’ll connect them to register. After joining, they will belong to the same company.
Send Invite Cancel
84328members
353490posts

Відкрий для себе СуперСилу Resi9!

Archives: Power Distribution

SergiyZolotarev
Ensign Ensign
Ensign
0 Likes
0
214

Відкрий для себе СуперСилу Resi9!

 

214341356_2353570791441028_8821694906025654337_n.jpg


Серія модульного обладнання Resi9 має широкий асортимент автоматичних вимикачів, пристроїв захисту від струмів витоку, контакторів, реле напруги. Усі ці пристрої допомагають забезпечити захист користувачів та електромережі житлових будинків. Окрім сучасного функціоналу, серія Resi9 має стильний вигляд, а прилади вироблені з пластику, який придатний до переробки. Таким чином, Ви піклуєтесь не тільки про себе, а ще про навколишнє середовище.

 

Широкий асортимент серії модульного обладнання Resi9 в поєднанні з унікальними щитами Resi9 MP, дозволяють реалізувати різні рішення електропостачання для житлових та громадських будівель.

 

Переваги серії модульного обладнання Resi9
• Широкий вибір модульного обладнання для житлового та комерційного будівництва;
• Максимальна здатність відключатися  - 6000 А;
• Автоматичні вимикачі мають механізм миттєвої комутації, властивий тільки для модульного обладнання ТМ Schneider Electric;
• 89% cерії Resi9 виробляється в Європі на заводах Schneider Electric та вся продукція має 100% вихідний контроль якості;
• Диференціальний захист має електромеханічний тип пристроїв - спрацьовує навіть при обриві N провідника;
• Диференціальний захист типу А розроблено для захисту людей при використанні електронних пристроїв класу 1;
• Диференціальні пристрої зі струмом витоку 10мA слугують для захисту людей у приміщеннях з підвищеною вологістю;
• АВДС Slim (компактні автоматичні вимикачі диференціального струму) - ширина всього 18 мм;
• Наявність пристроїв для простої та надійної організації схеми з майстер-вимикачем.

 

Асортимент серії модульного обладнання Resi9

Автоматичний вимикач (АВ) використовується для захисту споживачів від перевантажень та короткого замикання, а також для комутації електричних кіл. В асортимент Resi9 входять вимикачі з номінальним струмом від 6 до 63А. Відмінною особливістю АВ Resi9 є наявність кривих відключення B та C, які дозволяють застосувати їх у найрізноманітніших модифікаціях електричних щитків.

Вимикачі диференціального струму ВДС. Використання ВДС мінімізує ризик ураження електричним струмом через струми витоку (30мА при прямому дотику та 10мА у вологих приміщеннях), а також захищає приміщення від виникнення пожежонебезпечних ситуацій, у результаті загоряння від струмів витоку 100мА та 300мА. Основні переваги ВДС Resi9 це: наявність типу А для захисту людей при використанні електронних пристроїв класу I, а також мають електромеханічний тип пристроїв, який забезпечує захист людей навіть при обриві N провідника.

Автоматичні вимикачі диференціального струму АВДС - комутаційні пристрої, призначені для захисту від коротких замикань, перевантажень та витоків електричного струму. Основні переваги АВДС Resi9: наявність роздільних індикаторів спрацьовування по аваріях, а також пристроїв з типом А та з чутливістю 10мА для захисту в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Контактори у поєднанні з автоматичними вимикачами та пристроями диференціального струму служать для віддаленого управління однофазними та трифазними навантаженнями (освітлення, насоси опалення, водопостачання, вентиляційні системи та інш.). Популярно використовувати контактор у схемі керування пріоритетними навантаженнями за допомогою майстер-вимикача. Асортимент контакторів Resi9 включає в себе пристрої номіналами 20 А, 40 А та 63 А, з контактними групами 2 Н.В. або 4 Н.В.

Імпульсне реле використовується для дистанційного керування електричними колами з декількох точок, наприклад, ланцюгами освітлення з лампами розжарювання, світлодіодні (LED), галогенними, люмінесцентними, газорозрядними лампами та інш. Керування імпульсним реле здійснюється за допомогою кнопкового вимикача, а також має ручне управління. Асортимент імпульсних реле Resi9 включає в себе 1-полюсний пристрій номіналом 16 А, з контактною групою 1 Н.В. та забезпечує безшумну роботу.

Реле напруги призначене для захисту обладнання широкого споживання при перепадах напруги через нестабільні умови в електричному колі або обриву нейтралі. Реле спрацьовує при виявленні стрибка або падіння напруги, таким чином пристрій розмикає коло та автоматично його замикає після стабілізації параметрів мережі. У серії представлено реле з номінальним струмом 63А.Основною перевагою реле напруги є фіксоване налаштування верхнього та нижнього порога напруги, що забезпечує повністю автоматичний режим роботи. Налаштування відповідають чинним ПТЕЕС та МЕК.

 

Завдяки сучасним технологіям, втіленим у продукті та щиткам Resi9 MP, нова серія модульного обладнання Resi9 пропонує комплексне та ефективне рішення для житлових та комерційних будівель.

 

Дізнатися більше про #Resi9 >> https://www.se.com/ua/uk/product-range/61364-серія-resi9/12146016350-пристрої-захисту/?N=1454997485

 

Каталог "Модульне обладнання та розподільчі щитки для житлового будівництва серії Resi9" (Версія 1.0... 

Tags (2)